beebiblogi

Maa tuleb täita lastega!

Ma olen hetkel nii hämmingus, et ma ei saanud lihtsalt ennast rohkem tagasi hoida ja pidin ikka Sannu uneajal läpaka avama! Lugesin mina siis bloglovinis blogiposte, sest noh.. tahaks kursis ikka oma blogijatega olla.. ja mida ma loen! NautigeHetke-Laura ootab kolmandat last! Ega muidu polekski selles midagi erilist aga just tuli Mallukas kapist välja oma KOLMANDA rasedusega ja Lipsuke ootab ka KOLMANDAT! Ja see KOLMAS läheb mulle hetkel nii hinge, sest ma ise tahtsin kunagi kolme last ja viimasel ajal ma Alari suust muud ei kuule, kui KOLMAS ja NELJAS!!!! laps. Oeh… ma peaksin vist natukene ennast selgitama… nimelt ma olen tõesti kogu aeg unistanud kolmandast lapsest ja see pole üldse ebatõenäoline, et me ka kolmanda ja vb ka neljanda saame… aga praegu on mul sellest rasedusest no niiiiii kõrini, et ma vist ei taha kunagi enam rase olla!

Ma olen kogu aeg väsinud – mu väike präänik tahab pidevalt tähelepanu, eriti praegu! Ma tõesti ei tea, kas need hambad endiselt talle haiget teevad, sest sööb ja magab ta nüüd juba paremini. Aga mu küljes ta ripub ja see on hetkel väsitav. Õnneks mängib ta iseseisvalt ka oma mängunurgas ja on megaasjalik, aga kui ma näiteks korraks kööki lähen või vetsu… no seakisa hakkab pihta! Ja siis poleks nagu jalgu all, et järele tulla, sest nutetakse oma toas ja siis mingi aja pärast vaikselt loivatakse järele. Ja pidevalt on vaja oppa, mis iga päevaga on aina suurem katsumus, sest kõht läheb valusaks. Ma ei saa isegi nõusid pesta/süüa teha ilma, et Sannu ei röögiks mul jalgevahel. Võtan ta sülle, lähen istun diivanile, paneb jooksu oma asju tegema. Suundun tagasi nõusid pesema ja sama jama.

Ma tahan korralikult magada – sellega ma olen juba arvestanud, et Sannu magab enamuse ajast meie vahel ja vähkreb, taob kannaga näkku ja kätega vehib… aga ma tahaks üks öö magada ‘oma kehas’, mitte mõne vanamuti omas! Ma reaalselt ägisedes, ohkides keeran külge, puusad valutavad, tutt valutab, alaselg valutab jne!

Õue ei taha minna – lapsega välja minek on omaette katsumus. Esiteks tuleb laps riidesse saada, see võtab võhmale ja enne õue minekut otsaesine leemendab. Teiseks pean endale ka asjad selga ajama, jope selga suruma ja jalanõud jalga upitama. Kolmandaks on vaja õues Sannut tõsta üles, kui ta kukub. Sülle, kui ta enam kõndida ei taha. Vankrisse, kui ta üldse kõndida ei taha. Pärast on vaja laps tuppa tassida ja ta riidest lahti võtta ning see ajab ka higistama! Niiet enne kui me õue läheme, ma mitu korda mõttes juba suren, enne kui minema hakkame :D.

Ma tean, et see on täielik vingupost aga no ma pidin ennast välja elama tulema, sest mul on niiiii raske! Mul on täiega hea meel teiste üle, et nad rasedad on – olgu siis planeeritud või mitte – aga minus tekitas see nii segaseid tundeid. Eks on ju ilus ka kogu see põksimine ja kasvamine ja ootus… ja titeasjade vaatamine. Aga hetkel ma ei kujuta ette, et ma nii pea tahaks seda kolmandat korda teha.. eriti veel nii kiiresti nagu on nüüd peale Lysandrat juhtunud. Lisaks läheb selle remondiga kõvasti veel aega ja me peame juba alates suvest siin ÜHES toas NELJAKESI elama! Niigi on meil kõik seinad asju täis, vaba seina enam polegi, ja varsti lisandub siia veel pisile vooditasku.. Oeh. Ma tean, et ma tahtsin seda kõike aga praegu mu emotsioonid on täiega võimendunud ja see ajab hulluks :D. Loodetavasti on varsti juba kõik parem ja ma suudan oma rasedusest rohkem rõõmu tunda.

3 kommentaari “Maa tuleb täita lastega!

  1. Suudad :) Läheb üle :) Saada Sannu koos Alariga minema üheks ööks, tee endale üks korralik magneesiumisoolaga vann või vähemalt jalavann, ja maga üksi suures voodis. Haara kõik padjad endale külje alla ja maga :D

    Meeldib

  2. Ära luba ühelgi mehel end survestada, kuula ainult iseennast ja jää endale truuks.
    Tänapäeval on hakanud mehed naisi lastega survestama ja see pole normaalne.

    Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s