beebiblogi · Elu

26 ja veidi peale

See rasedus tundub ikka olevat veidi… hullem :D. Ma ei mäleta, et Lysandrat oodates mul nii vara oleks igasugused valud pihta hakanud. Praegu on mul näiteks juba nädal aega vähemalt jalgevahe nii valus, nagu keegi oleks sinna kaikaga kõvasti äsanud. Vaatasin nüüd 25nda nädala postitust aastast 2016… valude üle ei kurda aga raseerida ei ulatunud juba siis enam.. praegu väga selle üle ei kurda, saan oma asjad aetud, kuigi kõht praktiliselt sama suur :D. Mis on veel sarnane, nutan tihti ja öösel ei suuda head asendit leida. Kõigele lisaks on mul üks väike mutukas veel poole öö pealt voodis, kes selle asendi otsimise/vahetamise veel raskemaks muudab.

Paar nädalat tagasi istusime Sannu ja mu isaga koos kodus kõhugripis. Õel vedas, tema oli haiglas ja jäi puutumata, Alaril kaks päeva veidi keeras sees ja sellega asi piirdus. Sannul ja mu isal oli kõige hullem, minul ka veidi kergem. Nüüd on Sannul kerge palavik juba kolmandat päeva, ilavool meeletu, suu haiseb ja tahab kogu aeg süles olla… Mis siis muud kui hambad. Üleval 3tk on pead välja pistnud ja all ka kaks kohe väljas, üks vist isegi oli juba tunda, tundus terav aga väga vaadata ei lasta. Ehk siis, 10st hambast on mingi kuuga saanud 15-16! Jorinat on palju aga no ma ise tahtsin seda.. Soovisin, et Sannul tuleks enamus hambaid ära enne, kui kutt sünnib, tundub et tulebki!

Haige laps tahtis koristada.
Peaks juuksurisse minema…
Milleks kätega süüa? :D.

Juba praegu on raske liikuda ja magada ja elada, tunnen ennast vaalana :D. Eriti öösel, kui vaja külge keerata, kõht on sellest valus, jalgevahe valus ja uni ka rikutud. Praegu Sannu ka joriseb läbi une meie vahel ja und saab vähe. Sannu kaalub praegu peaaegu 11kg… Annab ikka tõsta igale poole. Eks ma üritan küll, et ta ise kõnniks ja läheks, aga kui ikka jonn on kõva peal, siis tahab laps sülle ja ma ta ikka sülle võtan! Lisaks on vaja ju teda tõsta kraanikaussi ja söögitooli, õnneks viimasel ajal ta tahab suure laua taga suure tooli peal olla ja süüa, siis sinna suudab ta ise ronida :D. Ja mis kõige nunnum… Sannu hakkas 24ndal veebruaril lõpuks ’issi’ ütlema :’) See selline meganunnu ’ishhi’ aga no nii armas :). Seda kuuleb meil nüüd kodus rohkem, kui ‘emme’. Näiteks viimased paar päeva on Lysandra ärganud, näitab siis Alari padjale ja ütleb issi. Kas saab nunnum olla? Ma siis seletan, et issi läks tööle ja tuleb õhtul.

Ishikas :).
Perepilt :D.

Oma raha tuleb üle lugeda!

 

Kui Sannu aastaseks sai, siis sai ta sünnipäevaks paki VintageBeebilt. Varsti juba 5kuud möödas aga ma pole suutnud siiani seda komplekti teile näidata! Nimelt palusin ma suurus 80 asju, sest minu arust hakkas Sannu sinnani varsti jõudma aga nojah, talle nüüd alles hakkavad 74 suurus asjad väikseks jääma ja peame suurematele mõtlema :D. Kuigi need riided on endiselt veidi suured, siis ühel päeval ma talle need ikka selga panin ja no ei saa nunnum olla! Esiteks mulle värv täiega meeldib, ja teiseks…JÄNKU! :D. Sannu nägi väga ilus välja aga kahjuks ei lase ta endast väga pilte teha, niiet sorry :D. Rohkem on mul telefonis videosid, sest pildi jaoks ei püsi ta paigal, kui just reklaame telekast ei tule :D.

Foto: Vintage Beebi

Meie pisike poja annab endast iga päevaga aina enam märku, mul tahab vahepeal telefon käest lennata, kui ta vopsu paneb ja mul käsi telefoniga kõhul :D. Ma tean, et varsti on käes see aeg, kus ma neid liigutusi enam niiiii väga ei naudi.. See on siis see aeg, kus ma neid mükse ribidesse ja siseorganitesse saan, see aeg, kus ta juba väga tugev on. Ma naudin mingil määral oma rasedust aga no see titt võiks juba väljas olla, ma tahaks juba tema naeratusi ja uudistamisi nautida :). Mul peaaegu juba kaksikute vanker ka olemas, vooditasku olemas, mõned riided aga veel on veidi vaja osta. Turvahäll ka! Oleks meelest läinud :D. Millal see juuni ükskord tuleb ?!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s