Elu

Miks ma üldse üritan? :D.

Ahoi teile jälle ! :). Mis ma oskan kosta.. kuna läpakas on nii kui nii praegu avatud, miks mitte üks kiire postitus teha. Mul tuli kuidagi kirjutamistuhin peale, kuigi pole nagu midagi uut pajatada :D. Alari sünnipäev on tulemas ! Reedel ma kavatsen ennast igati ületada ja talle tordi teha. Mis sellest välja tuleb? Ma ei kujuta ette, kuna ainuke tort, mida ma kunagi teinud olen, on küpsisetort. Kuna aga ma nägin telekast ilusaid torde ja kuidas nad neid tegid, siis ma tahan ise ka katsetada ! :D. Üldse on see nädal natukene kiire ( välja arvatud praegu, onja :D. ) Maja on vaja korda teha, sest laupäeval tulevad külalised.. kuigi ma ei kujuta ette ka, palju inimesi tuleb, sest kutsutud pole ju kedagi :D. Eks see tavaline kamp tule, kes siis muu :). Täna peaks minema ja ripsmepikendused eemaldama, postkontorisse minema ja raamatukokku ka, homme arsti juurde ja kolmapäeval,neljapäeval tööle. Ja siis tuleb reede, kus ma hakkan koristama, torti tegema jne :D. Minu jaoks… kiire nädal :D. Pühapäeva õhtul veel pealekauba inventuurile ka.

Ja nii palju siis mu päevategemistest… töö juures on endiselt tore, üldiselt. Vaikselt hakkab vist tekkima mingeid hõõrdumisis, aga see on vist tavaline naistega koos töötades. Probleemiks hakkab saama see, et ma tean varasemast ajast S-i, kes on kassapidajatele peaaegu naq ülemus vms. Ja kaasa ei aita ka fakt, et ma teen tööd ka saali pea, mitte ainult kassas. Pluss mulle läheb korda see, kui midagi on ripakil, mõni hind vale jne. Ja sellepärast tunnen õelaid pilke oma kuklal.. nagu ma poeksin rämedalt, et mind tähele pandaks. Aga ma tõesti ei viitsi ainult kassas passida.. miks ma peaksin kassas passima, kui rahvast ei ole ja saalis leidub asju, mida teha? Oeh, ma ei tea.. võib-olla kujutan ma neid õelaid pilke ainult ette, aga hetkel üritan madalat profiili hoida ja kõigiga normaalselt suhelda, sest rõõmsas kollektiivis on ju palju toredam töötada. Ja tegelikult ei tee ma ju midagi ka valesti, sest olen kuulnud, et neid asju peakski kassapidajad tegema.. aga millegipärast ei tee. Loodetavasti kujutan ma seda kõike ette ja saan rahulikult oma tööd ikka edasi teha, sest üldiselt on seal tore :). V.a lollid rootslased, kes tihti kopsu üle maksa ajavad :D.

Aga nüüd.. jah nüüd, hakkan ma ennast sättima, sest varsti peaks S. tulema ja mind ripsmetesse viima.. ja raamatukokku ja postkontorisse :D. Peame ikka mu auto korda tegema, nii nõme tunne on, kui kellegist teisest sõltud.

Kadri over and out ! 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s